Kesilmeye karşı koruma

Mapa Professionnel’in kesme korumalı eldiven yelpazesi mükemmel el rahatlığı ve kesik tehlikelerini içeren çeşitli işler için özel tasarlanan koruma sağlar.

Özel ihtiyaçlarınıza göre kesik koruma eldiveninizi seçin:

 

Hassas işler

Hassas işler için, ikinci bir cilt gibi davranan, kesiklere karşı koruyan ve el becerisini mükemmel şekilde koruyan eldivenlere ihtiyacınız vardır.


Ağır iş kullanımı

Ağır iş kullanımı için, eldivenleriniz hem kesiğe ve darbelere karşı korumalı, hem de sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır.

Kendi koruyucu eldiveninizi seçin:

Hassasiyet gerektiren işlerde, adeta ikinci bir deri tabakası gibi görev yaparak kesiklere karşı koruma sağlayan, ancak bunu yaparken el becerilerini kısıtlamayan eldivenlere ihtiyacınız vardır.
Ağır hizmet tipi işlerde eldivenleriniz kesiklere ve darbelere karşı koruma sağlamalı, aynı zamanda sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır.

Unutmayın!

Kesmeye karşı koruma eldivenlerinin takılması eksiksiz koruma sağlamaz (örneğin motorla çalışan keskin cisimlere karşı). Ayrıca, EN 388 ve ISO 13997 test sonuçları sadece gösterge niteliğindeki ortalama sonuçlar verir, söz konusu çalışma ortamına en uygun koruma seviyesine sahip eldivenin seçilmesinde ortamın koşulları değerlendirilmelidir.. Detaylı bilgi için Teknik Servis departmanımıza başvurabilirsiniz.