Kritik ortamlar

Hem kullanıcıların, hem kullandıkları ürünlerin korunmasını sağlayan Mapa AdvanTech serisi, yüksek teknolojili üretimin şartlarını tam olarak karşılamak için tasarlanmıştır.

 

Yenilikçi, yüksek teknik proseslerle hazırlanmış, tasarım ve paketlemelerinin her aşamasında denetlenen bu eldivenlerin her biri kontrollü ve kapalı ortamlarda çalışmak için gerekli tüm kalite kriterlerine uygundur.

 

Kritik ortamlarda kullanacağınız koruyucu eldivenlerinizi seçmek için:

Ürün koruma / Ürün ve kullanıcı koruma
Kimyasal riskler / Mekanik risklerle Torpido Gözü Uygulamaları

Üretimin her adımında kalite garantisi:

Mapa AdvanTech, temizlik kriterlerini karşılayan ürün ve ambalajlama kalitesini korumak amacıyla kendi imalat sonrası temizlik süreçlerini uygulamakta ve temiz odalar kullanmaktadır.

Tüm üretim tesislerimiz ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Eldivenlerin temizlik durumu düzenli olarak test edilmekte ve kritik ortamlarda kullanılmak için üretilen bu eldivenlerin belirlenen spesifikasyonlara uygun olması sağlanmaktadır.

Here Mapa AdvanTech kimyasal korunma eldiveni, kullanıcı güvenliğinin garanti edilmesi maksadıyla sıvı direnci kusurlarına göre test edilmekte ve ayrıca şişirme testlerinden geçirilmektedir.

Kimyasal direnç kontrolleri ASTM standartlarına ve EN 374-3 standardına uygundur, bu da kendi uygulamaları için en uygun eldiveni seçme konusunda müşterilere gerekli bilgileri sunmaktadır.