Otomobil imalatı

1948 yılından bu yana eldiven üreticisiyiz ve her gün yaklaşık 1 milyon çift imalat yapmaktayız. Uzmanlarımız size uygun eldiveni seçmenize ya da geliştirmeye yardımcı olmak için fabrikalarınızı ziyaret etmektedir. Fabrikalarınızın bulunduğu yerlerde hazır bulunan, operatörlerinizle aynı dili konuşan yerel ekiplerimiz bulunmaktadır.

 

Bu belgelerin amacı en uygun koruma ihtiyaçlarınıza uygun, doğru Mapa eldiveni bulmanızda size yardımcı olmaktır. Otomobil imalat zincirinin 7 adımının her biri için özel seçim kılavuzları tasarlanmıştır.

Otomobil imalatı için eldivenlerinizi seçin:

Metal işleme departmanı metal levhalara istenilen şeklin verilmesi için bir pres tezgahıyla silinmesi ve biçimlendirilmesidir.
Birinci montaj departmanı araç kaportası ve yapısının oluşturulması için metal parçaların bir araya getirildiği yerdir.
Araç kaportasının sıra ile korozyon önleyici, astar, renkli üst kaplama ve son olarak şeffaf kaplama katmanlarıyla kaplanmadan önce temizlendiği ve yağdan arındırıldığı yerdir.
Motor, vites kutusu, şanzıman parçaları ve diğer dingiller gibi mekanik birimlerin imal edilip montajlandığı atölyelerdir.
Son ürün hattı bir araç imalatının tamamlanması için tüm bileşenlerin bir araya getirildiği hattır.
Görevler arası departman imalatı kapsayan makine ve aletlerin ayarlanması ve bakımlarının yapılmasına ayrılmıştır.
Bir diğer görevler arası departman, parçaların imalat atölyeleri ya da depolardan kullanılacakları ya da araç üzerine monte edilecekleri tesislere taşınmasıdır.

Otomobil imalatı

Bir otomobil imalat zinciri atölyesi seçin.