Haber detayları

Mapa Professionnel yağlı ortamlar için yeni Grip & Proof eldivenleri çıkardı

24 Ekim 2014

Bu ürün yelpazesi 2013 yılında geliştirilmiştir ve tüm ihtiyaçlarınız için komple bir çözüm sunmaktadır. Kirli ve yağlı ortamda rahat çalışabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bazen mükemmel reklam kampanyaları niçin ve nasıl bir ürün gerçekten bir ihtiyacınızı karşılar ve size ürünün tüm faydalarını açıklar. Mapa Professionnel Pazarlama Müdürümüz Christelle Scepi şöyle açıklıyor “ Neden  ürünümüzü temsil etmesi için bir Formula yarış arabası seçmeyi tercih ettik? Çünkü Grip&Proof  eldivenler çok zorlu ve yağlı ortamlarda en yüksek güvenlik düzeyini aynı şekilde  ifade ediyor. Diğer bir nedende eldivenlerimizin hassas işler için en yüksek el hassasiyeti sunmasıdır“.

Peki neden ve nasıl bu teknoloji tasarlanmıştır? Christelle Scepi ekliyor “ MAPA’nın  uzmanlığı ve güvenilir test yöntemleri sayesinde sıvı direnci ve yüksek tutuş kabiliyetini birleştiren bir teknoloji ile bu eldiven serisini tasarladık. Bu nedenle teknolojinin adı Grip & Proof!“ Yağlı ya da kirli parçaları tutarken işçiler genellikle tahriş edici içerikli kesme sıvıları ile temas halindedir. Bunun yanı sıra  'Egzama, dermatit, kas yorgunluğu ve nesnelerin artan  kayıp düşme riskini ' ekleyebiliriz diyor Christelle Scepi. “Yeni serinin daha bir çok faydası vardır. Optimum cilt koruması, mükemmel bir tutuş ve kanıtlanmış bir dayanıklılık gibi, “Grip & Proof” serisi yüksek verimlilik sağlar ve maliyetleri optimize eder. Bunlar genellikle yağlı veya kirli ortamlarda çalışılan otomotiv, mekanik ve bakım endüstrilerinin aradığı özelliklerdir” diye açıklıyor Christelle Scepi.

2013 yılında geliştirilen seri genişlemeye devam etmekedir. Ultrane serisi, cilt koruması ve yüksek tutuş kabiliyetini bir arada sunan 2 yeni modeli Ultrane 525 & Ultrane 526 ya kavuştu. Bunun yanı sıra kesik koruma için tasarlanmış Krynit serisi, 4 eldiveni piyasaya sunduk, bu seriden Krynit 599 & 600 isimli 2 yepyeni eldiven bir süre önce seriye katıldı. “Son olarak Kronit serisi, ağır işler için tasarlanmış piyasadaki en iyi kesik koruma eldivenini piyasaya sürdük” diye ekliyor Christelle Scepi. Mapa Professionnel’in ana sloganında dediği gibi gerçekten çalışan her el için bir çözüm vardır.